Jednodielne plavky Litex 2024

České dámske jednodielne plavky s dvojitými ramienkami Litex

Máte radi nezvyčajné plavky, ktoré sú zaujímavé a jedinečné? Potom si zamilujete jednodielne plavky Litex vo farebnom prevedení, ktoré napriek tomu, že evokujú leto a slnečné lúče, sú vhodné aj na celoročné použitie. V týchto plavkách môžete navštíviť aquapark, bazén alebo sa vydať na wellness pobyt.

Cena v čase recenzie: 38,11 €

Modro-biele plavky s push-up košíčkami Litex

Potrebujete si na leto zaobstarať nové plavky, aby ste boli na pláži absolútne neodolateľní? Dávate prednosť jednodielnym plavkám? V týchto jednodielnych plavkách s podprsenkou push-up, ktorá má vzadu výrez, takže vaše opálenie bude vyzerať ako v bikinách.

Cena v čase recenzie: 38,78 €

Jednodielne plavky Litex s vystuženými košíčkami

Jedine v dokonale padnúcich plavkách si môžete naplno vychutnať letnú pohodu a čas strávený pri vode. Ak hľadáte skutočnú kvalitu na nadchádzajúcu sezónu, určite si pozrite tieto jedinečné jednodielne plavky Litex. Ich atraktívny dizajn podčiarkne vašu ženskosť a zároveň zabezpečí dokonalé pohodlie pri všetkých vodných aktivitách.

Cena v čase recenzie: 38,17 €

Dámske plavky Litex s kvetinami

Litex 57012 jednodielne plavky s hlbokými košíčkami

Cena v čase recenzie: 41,69 €

Jednodielne viacfarebné plavky s kosticami v klasickom dizajne

Pre dámy, ktoré chcú kvalitné značkové jednodielne plavky. Pre dievčatá a ženy, ktoré uprednostňujú jednodielne plavky v klasickom dizajne. Model, ktorý ocenia aj dámy v pokročilom veku. Univerzálny kúsok, ktorý rozhodne nie je nevýrazný ani nudný. Naopak. V týchto plavkách budete robiť šou nielen počas jednej plavkovej sezóny. Jednodielne plavky Litex s kosticami sú vhodné pre dámy každého veku a typu postavy. Plavky v klasickom, elegantnom dizajne. Tento typ jednodielnych plaviek je večný, nikdy nevyjde z módy, neomrzí a prináša pohodlie pri plávaní a pobyte vo vode. Skvelý kúsok aj na trávenie leta na záhrade, pri práci na záhrade, pri pobyte vo verejnom bazéne, pri wellness pobyte. Plavky, na ktoré sa môžete spoľahnúť, aj keď máte pred sebou kúpeľný pobyt. Tieto jednodielne dámske plavky majú podšitú prednú časť, nastaviteľné ramienka a kosticu na podporu poprsia. V týchto pestrofarebných jednodielnych plavkách budete vyzerať sviežo a žiarivo.

Cena v čase recenzie: 26,05 €

Jednodielne plavky s kvetinovým vzorom a bočným rozparkom

Jednodielne plavky ponúkajú mnoho výhod a využití počas celého roka. Sú nepostrádateľné nielen v letnej sezóne, ale ťažko sa bez nich zaobídete napríklad na dovolenke a pri pobyte v hotelovom bazéne, ako aj v batožine pri wellness pobyte atď. Model, v ktorom môžete zažiariť kdekoľvek a kedykoľvek pri vode.

Cena v čase recenzie: 40,04 €

Dámske plavky vcelku v čierno-bielej kombinácii s potlačou

Dámske jednodielne plavky Litex v čierno-bielom prevedení as potlačou v prednej časti sú riešené kosticami a nastaviteľnými ramienkami v zadnej časti. Plavky z kvalitného a odolného materiálu poskytujú komfort pri pohybe aj pobyte vo vode a na súši.

Cena v čase recenzie: 37,09 €

České dámske športové jednodielne plavky Litex 57482

Ste vodný živel? Milujete plávanie a využívate túto aktivitu aj na udržiavanie kondície a formy? Potom sa vám darí dobre. Vodné športy sú veľmi prospešné pre naše zdravie, takže ak patríte k ženám, ktoré rady splynú s vodou, musíte byť aj dokonale vybavené. Ideálnym riešením sú jednodielne športové plavky, ktoré vám padnú ako druhá koža a vy sa môžete starať len o to, aby ste sa udržali a naplno si užívali vodné aktivity.

Cena v čase recenzie: 28,93 €

Plavky vcelku bez výstuže v pôsobivé farebnej kombinácii

Dámske jednodielne plavky bez výstuže Litex 63394 sú z kvalitnej, rýchloschnúci a odolné látky. Plavky vcelku v zaujímavom farebnom prevedení. Moderné plavky s hlbším výstrihom sú riešené na zaväzovanie za krkom.

Cena v čase recenzie: 28,70 €

České jednodielne plavky s kosticou pre staršie Litex 57348

Hľadáte jednodielne plavky, ktoré budete môcť využiť, ako pri mori, tak na wellness pobyte? Potom rozhodne zvoľte tieto dámske jednodielne plavky Litex v elegantnom prevedení. Ich strih aj vzhľad bude iste vyhovovať všetkým ženám bez ohľadu na vek či typ postavy. Tento jednodielny model je perfektný pre všetky plážové i vodné aktivity. Pri pohybe neškrtí, nezarezáva sa, ani iným spôsobom neobmedzuje. Môžete sa tak venovať všetkým svojim obľúbeným aktivitám naplno a bez obáv o svoje pohodlie.

Cena v čase recenzie: 33,30 €

Obľúbená značka Litex má u nás svoju tradíciu a prináša okrem iného veľmi kvalitné plavky. V ponuke tejto značky nechýba jednodielne plavky, ktoré si stále drží svoju obľubu medzi ženami. Jednodielne plavky oceníte do bazéna aj na pláž. Možno vyberať z mnohých strihov aj farebných kombinácií, vďaka ktorým budete vyzerať sexy za každej situácie.

Aktuálna ponuka tejto značky prináša nádherné plavky, z ktorých priamo srší radosť. Nebeská modrá alebo nádherná tyrkysová farba vás duchom vráti na pláž. Litex rozhodne neprináša nudné modely. Naopak každý kúsok je niečím originálny a zaujímavý. Cieľom tejto značky nie je stratiť sa v dave, ale vystúpiť z neho. Elegantný prestrihy, hlboké výstrihy, plavky sa zaväzovanie za krk a kombinácia mnohých farieb, to všetko prináša značka Litex. Ďalšou výhodou je kvalita materiálu, ktorý je odolný, preto vám plavky vydrží dlhšie, ako jednu sezónu. Nebojte sa zvoliť trochu odvážnejší strih. Navyše jednodielne plavky Litex možno zohnať pre každú postavu.